AKTUÁLNĚ

MŠ Zbýšov je od 17.3.2020 uzavřena do odvolání. K tomuto opatření přistupujeme v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID -19.

Žádost o OČR lze vyzvednout v MŠ každý den od 17.3.2020 do 20.3.2020 vždy od 8.00 - 10.00 hodin.
Žádáme rodiče, aby v tuto dobu prováděli i platbu školného za měsíc březen 2020.

O aktuální situaci vás budeme informovat na stránkách mš a prostřednictvím hlášení místního rozhlasu.

Uzavření MŠ Dokument

Zápis do ZŠ Dokument

Procvičování pro předškoláky -
-správný úchop tužky a s tím související grafomotorika - čára vodorovná, svislá, šikmá, kruh, šnek, spodní a horní oblouk, zuby, vlnovka, horní a spodní smyčka, překreslování geom. tvarů