O nás

Mateřská škola Zbýšov se nachází uprostřed města a je obklopena zahradou. Je 6- třídní s celodenním provozem. Celková kapacita mateřské školy je 136 dětí. Třídy jsou částečně věkově smíšené a homogenní.

Školní vzdělávací program mateřské školy pod názvem
„Objevujeme svět s permoníčky“
byl zpracován v souladu se záměry RVP PV.
ŠVP je k nahlédnutí v MŠ.

Mateřská škola byla vybudována v roce 1962. Je průběžně renovována a vybavována novým zařízením, které odpovídá současným požadavkům. Budova je dvoupodlažní. V přízemí se nachází ředitelna, šatny pro děti, knihovna, zázemí pro personál a provozní prostory. V prvním patře se nachází první třída s vlastním vchodem a šatnou, určená pro nejmladší děti a druhá třída s hernou, sociálním zařízením a výdejnou stravy. Ve druhém patře je třetí a čtvrtá třída s hernou, sociálním zařízením a výdejnou stravy.

mš

Od září 2019 je součástí mateřské školy nový pavilon, který má kapacitu 50 dětí. Nachází se zde pátá a šestá třída. Pavilon má vlastní vchod, šatny pro děti, zázemí pro personál, kabinety a výdejnu stravy. V zadní části budovy je umístěn sklad hraček na zahradu.

mš

Prostory mateřské školy a zahrada jsou upraveny pro bezpečný a pohodlný pobyt dětí a splňují hygienické a technické normy platné pro provoz předškolních zařízení.

Mateřská škola Zbýšov, Školní 412 , 664 11, ZBYŠOV (CZ), tel.: 546 431 225, e-mail: mspermonicek@seznam.cz
tvorba www: KRAFT Servis